Angyalföldi Squash Majális Kupa

Szeretettel várunk 2023 május 21.-én vasárnap megrendezésre kerülő Angyalföldi Squash Majális versenyünkre!
Időrend:
9:00-12:00 KezdőSztár kategória (Minden olyan férfi játékos aki még nem volt dobogós squash versenyen)
12:00-15:00 AmatőrSztár kategória
15:00-17:00 SzuperSztár kategória
17:00-20:00 GigaSztár kategória (Minden olyan játékos, aki szerepel a Magyar Fallabda Szövetség ranglistáján, vagy volt dobogós SzuperSztár versenyen)
A versenyzők besorolását a létszám és az erőviszonyok alapján alakítjuk Mindenkit kezdőktől – profikig sok szeretettel várunk! Minden kategóriában fejenként legalább négy meccs biztosított. Kategóriánként 20 főt várunk
Nevezési díj: 7000 HUF / fő
A verseny menete: csoportkör, majd egyenes kieséses rendszer, helyosztókkal. A mérkőzések 11 pontig tartanak, 2 nyert játszmára. Az első mérkőzések 9:00 órakor kezdődnek. A női és amatőr játékosok délelőtt, a haladó kategória összecsapásai délutánra vannak ütemezve.
Bíráskodás és szervezés: A versenyigazgató és egyben házigazda Szécsi-Páj Linda női felnőtt magyar országos bajnok és Szécsi Dávid férfi magyar felnőtt ranglista 30. helyezett, akik szívesen segítenek a mérkőzések levezetésében, illetve ha bármi kérdés felmerül a fallabdával kapcsolatban, akkor örömmel rendelkezésre állnak. Ha netán valaki érez magában fölös energiát, akkor kihívhatják őket egy játékra is!
A versenyen természetesen ezúttal sem maradhat senki étlen – szomjan, süteménnyel és üdítővel próbálunk kedveskedni minden résztvevőnek.
Nevezni lehet: e-mailben (sz8avid@gmail.com, SMS-ben: 06205077053 és a helyszínen)
Helyszín: Angyalföldi Squash Centrum (1139 Budapest, Lomb utca 45.)
Eredményes és sérülésmentes felkészülést!